השוואת ברוקרים במט"ח

השוואת ברוקרים למסחר במט"ח

לפניכם כול הברוקרים בישראל המאפשרים לסחור במט"ח.


מינוף

עמלות הפקדה/משיכה

הפקדה מינמלית

אמצעי הפקדה

פלטפורמה מסחר

סטופ מובטח

Spread EURUSD

Spread GBPUSD

גודל עסקה מינימלית

שנת הקמה

סקירות


1:100

משיכה: 40$

50$

הפקדה בנקאית/כרטיס אשראי

MT4

2

3

0.1Lot/1K

1999

השאר פרטים

1:100

500שח

הפקדה בנקאית/כרטיס אשראי

WEB/APP

0.8

1.3

0.1Lot/1K

2008

השאר פרטים

1:100

100$

הפקדה בנקאית/כרטיס אשראי

MT4/WEB/APP

0.9

1.5

0.1Lot/1K

2007

השאר פרטים

1:100

משיכה דולרית: 25$ 

שקלים: אין

2000$

הפקדה בנקאית/כרטיס אשראי/שק

MT4

0.8

0.9

0.1Lot/1K

2008

השאר פרטים

Pricing Table

לכול הברוקרים רישיון לניהול זירת סוחר והן פועלות בפיקוח ותחת הרגולציה של הרשות לניירות ערך בישראל.

פתח רובוט מסחר

עתיד המסחר בשוק ההון הוא בעזרת מכונות מסחר כיום, גם אדם פרטי יכול להתקדם ולהתחיל לסחור עם רובוט מסחר אוטומטי במט"ח ובבורסה. יש לך שיטת מסחר מצליחה ואין לך זמן לשבת מול המסך? רוצה מערכת מסחר שפועלת עבורך 24 שעות ביממה? רוצה יותר זמן פנוי ?רוצה להרוויח במסחר גם כשאתה ישן, בים או לא יושב על המחשב? לנו יש את היכולת להתאים עבורך את הפתרון הטוב ביותר. כנס ללינק למטה ותלמד יותר איך גם אתה מתקדם ויכול לעבוד עם רובוט מסחר אוטומטי משלך!
לעוד פרטים לחץ כאן

שרת מסחר VPS

אתה מריץ את הרובוט על המחשב הפרטי שלך שמחובר לאנטרנט שלך, פתאום הפסקת חשמל/ האינטרנט התנתק / המטה טריידר נפל / המחשב אותחל. כול העסקאות בתוכנת המסחר נשארות ללא ניהול הרובוט – הפסקים כספיים. לא עדיף למנוע זאת ? עדיף. בשביל השקט הנפשי שלך – רק שרת! שרת עובד 24 שעות ביממה , מחובר לאנטרנט , לא נופל ולא קורס והכי חשוב מאפשר לך לישון בשקט בידיעה שהרובוט שלך עובד ! לעוד פרטים לחץ כאן

איך לבחור ברוקר במט"ח

עד 2014 לא היתה רגולציה בישראל על ברוקרים למסחר במט"ח, עד אותה שנה קמו עשרות ברוקרים בארץ שהבטיחו מתנות, פרסים, איתותי מסחר ובונוסים לכול מי שיפתח אצלם חשבון מסחר.
באותם שנים עשרות רבות של אנשים הפסידו הון של כסף עקב פעולות שעשה הברוקר, כגון הטעיות מכוונות, נתינת המלצות ואיתותים כושלים, משחק בציטוטי הגרפים ועוד.
בעקבות כך ב2014 חוקק חוק זירות מסחר שבו נקבעו הכללים להפעלת זירת מסחר(ברוקר) בארץ וכול ברוקר שרצה לעבוד בארץ היה חייב לעמוד בכללים של הרשות.
להמשך המאמר

שאלות ותשובות נפוצות

שאתה בוחר ברוקר תבדוק את הדברים הבאים: פיקוח / רגולציה, איתנות כלכלית, מיקום, שירות לקוחות, מערכות מסחר, עלויות מסחר ונזילות

 

כן.  כול הברוקרים מפוקחים ע"י הרשות לניירות ערך.