סקירה ATRADE

שתף לחבריך


על הברוקר

ATRADE, מקבוצת AVA הבינלאומית (AvaTrade), הינה החברה המובילה בישראל למסחר עצמאי בחוזי הפרשים (CFD) על מדדים, סחורות, מט"ח, מניות ואג"ח.

ATRADE היא חלק מקבוצת AvaTrade הבינלאומית, אשר מספקת שירותי מסחר עצמאי לעשרות אלפי לקוחות בלמעלה מ-150 מדינות בעולם. AvaTrade פועלת על פי דרישות רגולטוריות שקבעו הרשויות המפקחות בארצות רבות בעולם ובכלל זה באיחוד האירופי, יפן, אוסטרליה, אפריקה ועוד. באירופה הקבוצה פועלת תחת פיקוחו של הבנק המרכזי של אירלנד. החברה דוגלת במסחר בטוח ללקוחותיה ורואה בקידמה, בטכנולוגיה ובחדשנות ערך מוסף משמעותי והכרחי עבורם. בשל כך, החברה מספקת את מערכת המסחר הטובה בעולם הכוללת כלים מתקדמים למסחר העצמאי. הקשרים ההדוקים עם הבנקים והמוסדות הפיננסים המובילים בעולם, הם שמאפשרים לנו לספק ללקוחותינו את השרות האמין, היציב והתחרותי ביותר בשוק.

חברת ATRADE (הישראלית) הוקמה בשנת 2007 במאמץ משותף של אנשי מקצוע ומומחים פיננסיים למסחר אונליין, בכדי לספק למשקיע הישראלי חווית מסחר בטוחה ומוצלחת. הודות לכך, הפכה ההתנסות במסחר יומי בשוק המרתק בעולם, נגישה ונוחה יותר. מהיום קל ופשוט ליהנות מעשרות הזדמנויות ואפשרויות השקעה במערכת המסחר המתקדמת בעולם.

כחברה הרואה בקידמה, בטכנולוגיה ובחדשנות ערך מוסף משמעותי והכרחי עבור סוחריה, מקפידה ATRADE להציע את מערכת המסחר הטובה בעולם MetaTrader 4, ולספק ללקוחותיה את מיטב הכלים המתקדמים למסחר. הודות לכך, נהנים כיום לקוחות החברה ממערכת ידידותית ונוחה למשתמש, המאפשרת ומספקת את תנאי המסחר הטובים ביותר הקיימים בארץ בתחום המסחר העצמאי.

ל-Atrade רישיון לניהול זירת סוחר והיא פועלת בפיקוח הרשות לניירות ערך.

יתרונות ייחודיים

  1. מרווחים תחרותיים קבועים ומשתנים
  2. מגוון רחב של אפיקי השקעה, כולל: מדדים, סחורות, מט"ח, מניות ואג"ח (באמצעות חוזי הפרשים – CFD)
  3. מסחר מכל מקום ובכל זמן דרך הנייד, הטאבלט או המחשב
  4. כספי הלקוחות מוגנים באמצעות חשבון נאמנות, בנפרד מכספי החברה
  5. נבחרה לזירת המסחר המובילה והגדולה בישראל בפעם החמישית ברציפות, על-פי מדד גלובס DUN’S 100.

שיטות הפקדה ותשלום

לקוחות יכולים לעשות הפקדה ומשיכה באמצעות העברה בנקאית או כרטיס אשראי.

יצירת קשר

במשרדים בכתובת:

אריה שנקר 9, הרצליה, ישראל

השארת פרטים ונציג יחזור אליך