סקירה colmex

שתף לחבריך

 

 

על הברוקר

קולמקס ישראל מקבוצת קולמקס הבינלאומית הנה זירת מסחר במדדים, סחורות, מט"ח ומניות.

קולמקס הנה חברה ישראלית אשר הוקמה על מנת לספק לסוחר הישראלי את חווית המסחר הטובה ביותר, בתנאים האטרקטיביים ביותר.

קולמקס ישראל הינה חברה בעלת רישיון ישראלי לזירת סוחר. החברה חרתה על דגלה את טובת הלקוח כערך מוביל בחברה, ופועלת תוך חתירה מתמדת למקצוענות, שקיפות ואמינות אל מול לקוחותיה. החברה מתנהלת על פי קוד אתי, עליו חתומים ואמונים כל עובדי החברה.

קבוצת קולמקס נוסדה בשנת 2008 ומתמחה במסחר במגוון סוגי מכשירים פיננסיים בבורסות המובילות בעולם. הקבוצה פועלת מזה שנים תחת רגולציה אירופאית קפדנית להגנה מקסימלית על בטחון הלקוחות. קולמקס ישראל מקפידה לספק ללקוחותיה את כלי מסחר המתקדמים בעולם. החברה שומרת על חדשנות מתמדת ועושה שימוש במערכות טכנולוגיות מתקדמות, המהוות את המילה האחרונה בעולם המסחר במגוון האפשרויות, באיכות ומהירות הביצועים, לצד ידידותיות ונוחות למשתמש.

בקולמקס ישראל מאמינים כי לכל לקוח נדרשת התאמה אישית בהתאם לאופי המסחר שלו, ניסיונו, יכולותיו והכשרתו בתחום ולכן בקולמקס ישראל מתאימים את המסלול ומעניקים ליווי אישי לכל לקוח. בכדי לספק את הציטוט הטוב ביותר, בחרה קולמקס ישראל להתחבר ישירות לבורסות הגדולות בעולם בכדי לספק ציטוטים למערכות המסחר המתקדמות בעולם למחשב ולטלפון. לטובת הסוחר הישראלי, כל מסמכי ההצטרפות הנם בעברית, מערכת המסחר פועלת בעברית, כספי הלקוחות נמצאים בבנקים ישראלים בנאמנות לקוחות ומופרדים מכספי החברה וניתנים למשיכה על פי בקשת הלקוח.

לקוחות קולמקס ישראל נהנים מאזור אישי בו ניתן לקבל נתונים ודוחות, אפשרויות למסחר עצמאי, כל זאת לצד תמיכה ושירות של חדר מסחר מקצועי לאורך כל שעות המסחר כולל ימי שישי.

יתרונות יחודיים

  1. קבלת נתונים ודוחות באיזור אישי באתר.
  2. חדר מסחר מקצועי לאורך כל שעות המסחר
  3. אפשרות למסחר דרך אפליקצית המסחר MT4
  4. חיבור ישיר למספר גדול של ספקי נזילות – בורסות הגדולות בעולם.

שיטות הפקדה ותשלום

לקוחות יכולים לעשות הפקדה ומשיכה באמצעות העברה בנקאית או כרטיס אשראי.

יצירת קשר

במשרדים בכתובת:

דרך אם המושבות 94, פארק עופר, פתח תקווה.

 

השארת פרטים ונציג יחזור אליך