שתף לחבריך

IsraelBroker – השוואת ברוקרים   

IsraelBroker הינו אתר להשוואת ברוקרים בתחום הפורקס, בורסה ישראלית ואמריקאית.

החזון שלנו הוא לעזור לאדם הפשוט והסוחר המתחיל למצוא עבורו את הברוקר המשתלם ביותר עבורו – בכול תחום בשוק ההון שבו הוא סוחר.

צוות האתר בעל ניסיון של מעל 10 שנים בתחומי שוק ההון השונים: בורסה ישראלית, פורקס ומסחר האוטומטי, פיתח מאות רובוטי מסחר לאורך השנים בפלטפורמת ה Meta Trader4 לעצמו וללקוחותיו, עם ניסיון מסחר רב בעשרות ברוקרים שונים בארץ ובחו"ל" וידע רב במספר רב של אסטרטגיות, מודלים כלכליים, ניהול סיכונים ועוד .

כדי להקל עליכם את הכניסה לתחומי שוק ההון השונים: בורסה ישראלית, בורסה אמריקאית ופורקס ולאפשר לכם כניסה מהירה וחלקה לתחום – הקמנו את האתר הזה עם השוואת הברוקרים השונים בכול תחום לפי סעיפים שונים, וסקירת אודות כול ברוקר וברוקר. בנוסף תוכלו למצוא מידע רב ושימושי באתר בנוגע לנושאים הנלווים לתחום כגון: מסחר אוטומטי ורובוטי מסחר, שרתי מסחר, מדריכים שימושיים ובלוג שבו יפורסמו מאמרים עם מידע רב בתחום.

המטרה שלנו היא – שתוכל למצוא במהירות המריבית את הברוקר המתאים ביותר עבורך !

אנו מזמינים אתכם לטייל בין דפי האתר, להנות מהמידע הרב ולהצטרף לרשימת התפוצה(כדי שתקבלו עדכונים על התחום).

כמו כן אתם מוזמנים לפנות אלינו בכול שאלה בשוק ההון – בדף צור קשר  או בפייסבוק ב Israelbroker

 
אין לראות בתוכן הטקסט באתר זה המלצה לרכישה/מכירה של ניירות ערך ספציפיים ו/או תחליף לייעוץ פיננסי שקול המותאם לצרכיו של המשקיע. האתר אינו אחראי לתוכן המתפרסם על ידי הגולשים . תגובות הגולשים המתפרסמות בתגובות הינן דעותיהם האישיות של המגיבים בלבד ובאחריותם הבלעדית. כל העושה שימוש במידע המתפרסם באתר זה עושה זאת על אחריותו בלבד.  

בשימוש באתר אתה מסכים לתנאי השימוש בו
Back to Top

2020 © 2019 © כול הזכויות שמורות ל IsraelBroker השוואת ברוקרים