סקירה מיטב דש טרייד

שתף לחבריך

על הברוקר

מיטב דש טרייד, חברת הבורסה של בית השקעות מיטב דש, פותחת בפנייך את שערי המסחר בארה"ב ומעניקה לך פלטפורמת השקעות ומסחר עצמאיים וישירים עם ביצועים מהירים בבורסות המובילות בוול סטריט:NYSE , NASDA , מסחר באופציות בבורסת שיקגו וגישה למסחר במניות הנסחרות מעבר לדלפק OTC (Over The Counter). הלקוחות נהנים מתנאים אטרקטיביים ורמת שירות גבוה. המסחר מתבצע באמצעות מערכת מסחר אינטרנטית של ברוקר מתקדם View Trade , שהינו שותף אסטרטגי של החברה. ניירות הערך מוחזקים בעיקר בשלוחה האמריקנית של BNP Paribas , בנק בינלאומי המספק שירותי סליקה ומשמורת.

הלקוחות נהנים ממערכות מסחר ידידותיות ומתקדמות המציעות נתונים בזמן אמת ובסטרימינג ללא עלות נוספת, מידע רב אודות החברות הנסחרות, המלצות אנליסטים, גרפים, מרכז חיפוש ל-ETF ועוד. נוסף על כך, ישנה תמיכה מקצועית של צוות חדר מסחר מקצועי בכל שעות המסחר בוול סטריט. לקוחות המחפשים לבצע מסחר יומי בוול סטריט יקבלו מערכת DA מתקדמת ומהירה המספקת ציטוטיLevel-2 , גרפים מתקדמים, יכולת לנתב הוראות בין עושים שוק, ECN שונים ועוד

יתרונות יחודיים

  1. אפשרות למכירה בחסר, (SHORT) באופן עצמאי באמצעות האתר
  2. ציטוטים און ליין בזמן אמת
  3. מגוון רחב של פלטפורמות מסחר מתקדמות עם API למפתחי רובוטים.
  4. סטרימרים, Level 2, גרפים לניתוח טכני ועוד
  5. שירות לקוחות מתקדם בשעות המסחר
  6. אתר מסחר בעברית

שיטות הפקדה ותשלום

לקוחות יכולים לעשות הפקדה ומשיכה באמצעות העברה בנקאית.

יצירת קשר

טלפון 03-7903555

אמייל trade@mtds.co.il

או במשרדים בכתובת:

מגדל צ'מפיון, רחוב ששת הימים 30 בני ברק

פתח חשבון עכשיו

 
אין לראות בתוכן הטקסט באתר זה המלצה לרכישה/מכירה של ניירות ערך ספציפיים ו/או תחליף לייעוץ פיננסי שקול המותאם לצרכיו של המשקיע. האתר אינו אחראי לתוכן המתפרסם על ידי הגולשים . תגובות הגולשים המתפרסמות בתגובות הינן דעותיהם האישיות של המגיבים בלבד ובאחריותם הבלעדית. כל העושה שימוש במידע המתפרסם באתר זה עושה זאת על אחריותו בלבד.  

בשימוש באתר אתה מסכים לתנאי השימוש בו
Back to Top

2020 © 2019 © כול הזכויות שמורות ל IsraelBroker השוואת ברוקרים